X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Nowy cykl szkoleniowo-doradczy od 23 czerwca

Data publikacji: 29.05.2014

Sztuka perswazji i wywierania wpływu na klienta, obliczanie marży, windykacja należności, obsługa kasy fiskalnej - to tylko niektóre z zagadnień projektu Nowe kwalifikacje dla bezrobotnych 50+.

Sztuka efektywnej perswazji i wywierania wpływu na klienta, tak by przekonać go do zakupu produktów, obliczanie marży dla sprzedawanych towarów, windykacja należności, obsługa kasy fiskalnej i urządzeń biurowych, prowadzenie ewidencji księgowej i podatkowej to wybrane zagadnienia, których będzie można nauczyć się w ramach projektu szkoleniowo-doradczego Nowe kwalifikacje dla bezrobotnych 50+. 

Organizatorem projektu jest Europejska Grupa Doradcza Sp. z o.o.

Do udziału w Programie Aktywizacji Zawodowej zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn powyżej 50 roku życia, pozostające bez zatrudnienia, długotrwale bezrobotne zamieszkałe w woj. lubuskim. Przewidujemy wsparcie dla 80 osób - informuje Ewa Brzezińska - kierownik projektu.

Wszyscy uczestnicy objęci zostaną indywidualnym spotkaniem z doradcą zawodowym ukierunkowanym na samopoznanie, identyfikację posiadanych zasobów, zdolności, ocenę posiadanych kwalifikacji i doświadczenia na tle lokalnego rynku pracy. Na podstawie predyspozycji uczestnicy projektu wybiorą 1 z 3 tematów szkoleń zawodowych: Sprzedawca/Kasjer, Pracownik administracyjno-biurowy z elementami księgowości, Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej". Kolejnym etapem wsparcia jest zapewnienie dla uczestników projektu praktyk w lubuskich przedsiębiorstwach.

Udział w projekcie to gwarancja licznych korzyści w tym: bezpłatny uczestnictwo, stypendium szkoleniowe – maksymalnie 632 zł/osobę, płatne 3 miesięczne praktyki zawodowe - 1600 zł brutto/miesięcznie/osobę, zwrot kosztów dojazdu i pomoc w znalezieniu pracy.

Nowy cykl szkoleniowo-doradczy rozpocznie się 23 czerwca 2014 r. w Żarach.

Osoby zainteresowane i spełniające kryteria organizatorzy zapraszają do Biura Projektu w Zielonej Górze przy ul. Reja 6, telefon: 68/ 327 18 81, dokumenty zgłoszeniowe udostępniamy na stronie www.nowekwalifikacje.eu

 

idn2522

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603